http://kianvoltage.ir/templates/sj_stabwall/images/logo-loading.png

گروه فنی و مهندسی کیان ولتاژ فعالیت خود را ابتدا در زمینه اتوماسیون صنعتی آغاز نموده و با کسب چندین سال تجربه فعالیت خود را در یک شاخه محدود نکرده  و با توجه به تجربیات چندین ساله متخصصین خود و پتانسیل بالا و نیاز بازار , روز به روز در زمینه اتوماسیون صنعتی و خانگی با تلاش مضاعف , علم خود را به روز و فعالیت خود را گسترش داده است .

ما مفتخریم بیش از ده سال تجربه در زمینه برق صنعتی ماشین آلات بافندگی در تمام زمینه های اجرایی برق و الکترونیک با تکیه بر تجربه مدیران خود و کادراجرایی در کنار تولیدکنندگان صنعت نساجی چندین نوآوری در این صنعت خلق کنیم .

گروه های متخصص این شرکت هر کدام , جداگانه افتخار فعالیت در زمینه برق و الکترونیک در کنار مردم و مراکز صنعتی و اداری را داشته اند و ما میتوانیم در تمام زمینه های برق شما را مشاوره دهیم تا بتوانید با اطلاعات کافی و دقیق یک پروژه را با موفقیت به سر انجام برسانید .

این شرکت در بخش اتوماسیون صنعتی طراحی و ساخت و تولید انواع تابلو های توزیع داخلی و کنترل , حفاظت و خازنی – طراحی و کنترل تجهیزات ماشین آلات صنعتی – طراحی و اجرای پروژه های امنیتی و حفاظتی صنعتی [دوربین و اعلام حریق و اطفای حریق] - طراحی و اجرای پروژه های شبکه های فشار ضعیف و متوسط – طراحی , نظارت و اجرای پست های زمینی – نقشه کشی صنعتی و تهیه نقشه دو بعدی و سه بعدی از تابلوهای فشار ضعیف و متوسط – طراحی و ساخت پروژه های رباتیک و ابزار دقیق – طراحی و اجرای پروژه های مانیتورینگ و شبکه – و ... فعالیت دارد

و همچنین در بخش اتوماسیون خانگی طراحی و اجرای هوشمند سازی ساختمان ها , ادارات , مراکز خرید , آپارتمان ها و هتل ها – دوربین مداربسته , اعلام حریق و اطفای حریق , دزدگیر خانگی – طراحی و اجرای پروژه های انرژی های نو , پنل های خورشیدی – شبکه های کامپیوتری – تلفن سانترال – دیزل ژنراتور – نورپردازی حرفه ای داخلی و خارجی ساختمان و معابر – نقشه کشی تاسیسات برق ساختمان ها مورد تایید نظام مهندسی – و ... فعالیت دارد .

Top