http://kianvoltage.ir/templates/sj_stabwall/images/logo-loading.png

تجهیزات هوشمندسازی

Inzennio Z41

یـک مانـیتور لمـسی با صـفـحه خازنـی اسـت کـه پیشرفته ترین امکانات را برای کنترل خانه هوشمند داراست 

زیـبایـی طـرح و اشـکال سـاده , مـنجـر به طـرح فوق و العـاده ای می شود  که یــکپارچـه ســازی را در مـحیـط هـای کـار و زنـدگی تســهیل میـکند.   صفحه نـمایش 4/1 ایـنچی رنـگی با تصویر4:3مدیـریت و امکان بهره برداری  شما را آسانترمیسازد و موجب ارتباط گسترده در داخل خانه هوشمند میگردد . z41 دارای یک سـاعت داخلی همراه با باطری و پورت USB برای بروزرسانی برنامه است . اتصال IP نیز در آن گنجانده شده است 

 

 

 

Roll-ZAS

یـک راه حل عالی برای کاربری های مورد نیاز در اتاق های هتل و آپارتمان هاست

Roll-ZAS می توانـد کنتـرل سیستـم های سـرمایش و گـرمایــش، توزیـع صوت، پرده هـای برقـی، روشنـایی و ..... را انجام دهد و همه ایـن مـوارد از طریق صـفحه لمسـی بصـری و مدرن  انـجام می شـود. Roll-ZAS حاوی یک گیـرنده مادون قرمـز است که امکـان کنتـرل با ریموت کنترل از راه دور را داراست و همچنین حـاوی تابـع ترموستات، سنسور دمای داخلی است. Roll-ZAS در قسمت عقب دارای دو ورودی دیجیتال/آنالوگ است که امکان  اتصـال  پروب های درجه حرارت اضافی، سوئیچ ها، سنسورها یا آشکارسازهای حرکت را ایجاد می کند.رنگ های موجود: سیاه نقره ای و سفید.کنترل از راه دورIR انتخابی.  

 

 

 

Touch_MyDesign Display

یک کنترلر اتاقی می باشد شما می توانید برای طرح روی کنترلر یک تصویری به دلخواه انتخاب کنید که شـامل تصویر , آیکن , متن ویا لوگو باشد . سپس این طراحـی اختصاصی بر روی یـک شیشه نـشکن مستحکم , همـراه با قـاب آلومینیوم چاپ می شود . TMD-Display از طریق پنل لمسی 8 دکمه ای , قادر به مدیریت سرمایش گرمایش , صدا , پرده , نور و همچنین حاوی تابع ترموستاتیک , سنسور دمای داخلی و دو ورودی آنالوگ / دیجیتال می باشد .                 

 

Top